אירועים לאנשי חוץ

החלטתם לעשות אירוע בארץ הקודש?

נפלא!

ההיצע המוזיקלי אדיר ולעתים מבלבל ולא יודעים מיהו ההרכב שיוביל את האירוע שלכם לתרבות המוכרת לכם מעבר לים.

בלי לוותר על מיקום האירוע, בין אם אתם אורחים לרגע, בין אם החלטתם לנחות כאן כדי להתרווח לתקופה ארוכה, אירוע עבורכם הוא אתגר עבור מוזס סי והרכב הבית שלו.

מוזס סימנטוב שהתחנך באפריקה עד גיל 20, דובר אנגלית כשפת אם, מכיר את האווירה החו"לית, את התרבות השונה, בקיא בסגנונות מוזיקה מן העולם, ובעל יכולת פנומנלית לחבר בין המוזיקה שאתם אוהבים מהבית לאפשרויות הקיימות שיגרום למוזיקה להוביל את האירוע להנאת כל הנוכחים.

ההרכב שלנו מתאים לאירועים כגון:

• אירועים בשגרירויות
• קבלת פנים
• אירועים לחגים (New Years, Christmas, Bastille Day, 4th of July and more)
• חתונות
• כנסים ותערוכות

אין עוררין על כך כי אירוע לאנשי חוץ - תיירים מכל העולם - מצריך הרבה יותר משליטה במיומנות מוזיקלית. השפה האנגלית צריכה להתגלגל נכון כשמדובר באורחים מארצות שונות; השליטה התרבותית צריכה להיות מדויקת כדי לדעת לנצח על ערב שלם הכולל אורחים שאינם הגיעו רק מישראל; המגוון המוזיקלי אף הוא צריך להתחשב באורחים שרגילים לשירים שלא בהכרח מנוגנים בפלייליסט הישראלי, אך רווחים בפלייליסט המקומי של בעלי האירוע ואורחיו מן הארץ הנמצאת מעבר לים.

אנחנו נשמח ליצור עבורכם את המרקם המלודי שיתאים לכם ולקהל שלכם, הרכב "מוזס סי" יגרום לכם להחסיר פעימה בזכות העושר המוזיקלי, השליטה הווירטואוזית, הגשת השירים, ומעל הכול – בזכות היכולת שלהם להוביל אתכם משלב התכנון של האירוע ועד לשלב הביצוע.

ההרכב האלגנטי יסחוף אתכם בערב שלם שיתחיל ממוזיקת אווירה ויסתיים ברחבת ריקודים חיה, קצבית ונושמת, בלי להותיר אדיש את אחרון האורחים. עם ההרכב תשירו, תרקדו, תניעו את הגוף, תרגישו בבית בלי לוותר גם על החוויה הישראלית. תזכו להתמוגג משירים ש"לא נס ליחם", מתקופות מוזיקליות שונות לבחירתכם ומהתאמה מושלמת לסוג הקהל שיזכה מהנאה צרופה בארץ מעוררת ההשראה.

parallax background

להזמנת להקת מוזס סי לאירוע הבא שלכם וליצירת קשר


לחצו כאן