אירועים עסקיים

אירועים עסקיים בעלי אופי שונה ורשמי יותר החובק עובדים, בעלי עסקים ואנשי קריירה. בהתאם לזאת, המתכנסים יגיעו לאירוע סביב השקה מסוימת, קידום פרויקט או מוצר. האירוע העסקי יכול לכלול מסיבת ריקודים או אירוע קוקטייל סולידי בלבד. כך או כך, הרכב מוזיקלי הכרחי לצורך יצירת אווירה אינטימית ונעימה, כזאת שלא תפריע למוזמנים לשוחח ביניהם, אך תגרום להם לנוע במקצבים סולידיים, לזמזם שירים מוכרים ושקטים, להציץ לכיוון ההרכב המוזיקלי בלי שהוא יפריע להם בשיחתם, אך יהיה מספיק וירטואוזי כדי למשוך את תשומת לבם.

אירועי השקה כמו כל אירוע עסקי אחר ייחודיים לחברות פרטיות קטנות או לחברות ציבוריות גדולות. ההפקה חייבת לשדר יוקרה, גם אם התקציב אינו גבוה. הרושם שחייב להיווצר הוא רושם אלגנטי ורך שיאפשר הנאה צרופה והפלגה דמיונית אל עבר ארץ הרחוקה משגרת היום-יום וקרובה למקום פסטורלי עתיר צלילים החודרים עמוק אל הנשמה.

 
 

מסיבות חברה יכולות להתחיל במוזיקה המיועדת לשמיעה הכוללת סטנדרטים של ג'אז, מוזיקת בלוז בעלת גרוב הנעים לאוזן, בלדות רוק משכרות חושים וכל סגנון שיערב לאוזן. המסיבה יכולה להמשיך בקו המוזיקלי הסולידי שישתלב באורות העמומים, ביין האדום המסתורי, במנות הגורמה שיוגשו טיפין-טיפין ובאורחים המכובדים, אך יכולה גם להתפתח בקצב מוגבר שיאיץ את הנוכחים לקנח בהתפרקות טוטאלית על רחבת הריקודים עם מוזיקה בועטת ופופולרית להגברת האדרנלין בגוף.

ההרכב המוזיקלי מבית "מוזס סי" יודע לקרוא את תווי האורחים, לפצוח בנגינת השירים הנכונים ובשירתם, לשנות את הסגנונות המוזיקליים על פי סטייל הקהל, לשלב שירים לשמיעה ולגרוב שיניע את הגוף. העיקר- אווירה שתמיס את לב כולם מובטחת למזמיני האירוע ולמפיקיו.

parallax background

להזמנת להקת מוזס סי לאירוע הבא שלכם וליצירת קשר


לחצו כאן