אלביס - מופע המחווה למלך הרוקנרול

כרטיסים ב 0544951147

parallax background

הצטרפו אלינו למופע בלתי נשכח, ובואו לחוות את בריאת הרוקנ׳רול!
אלביס בדרך ל...

היכל התרבות נהריה
2100 בערב

בתאריך: 9 בפברואר


לרכישת כרטיסים

המשכן לאמנויות הבמה
באר שבע 2100 בערב

בתאריך: 16 בפברואר


לרכישת כרטיסים

תאטרון הצפון
2100 בערב

בתאריך: 23 במרץ


לרכישת כרטיסים

היכל התרבות מודיעין
2100 בערב

בתאריך: 29 באפריל


לרכישת כרטיסים

הכינו את נעלי הזמש הכחולות


The King is alive - “אם אלביס לא היה קיים, לא היינו כאן היום״, כך אמרו ברוס ספירנגסטין, ג׳ון לנון ואמנים אחרים.

כזמר וכפרפורמר אלביס פרסלי שינה את פניי המוזיקה הפופולרית. שיריו ומורשתו חיים ותוססים עד היום. הוא היה מגדולי הזמרים האמריקאיים לאורך שלושה עשורים, זמר מוכשר, כריזמטי, מודל לחיקוי, יפה תואר, או לסיכום כפי שאנחנו נוהגים לקרוא לו: ״מלך הרוק׳נרול״.

 

1953, אלביס פרסלי, בחור בן 18 עם פצעי בגרות מקליט שיר לכבוד יום ההולדת של אמו. מנהל האולפן מתלהב מהילד ומזמין אותו להקלטה נוספת. הציפיות בשמים, אבל אלביס לא מצליח לייצר את ההצלחה של ההקלטה הראשונה. ברוב ייאושו הוא לוקח את הגיטרה ומנגן בלוז וירטואוזי מושלם. הנגנים מצטרפים בהתלהבות ומנהל האולפן שואל נלהב: ״מה אתם עושים??״

״אנחנו לא יודעים בדיוק…״, הם עונים לו. ״אז תעשו את זה בדיוק אותו דבר מההתחלה כדי שנוכל להקליט את זה…״ֿ,

וככה באולפן הקטן ההוא בממפיס הוגשמה ״מגילת העצמאות של אמריקה״ שטענה שכל בני האדם נולדו שווים. פתאום גילו שגם הלבנים יכולים לפלרטט במקצבי אגן, אמריקה לפתע שווה לכולם. רוקנרול הוא הגורם המאחד לאומה שקרועה בתוך עצמה.

״תאהבי אותי״, שר אז אלביס פרסלי. ״על ברכיי אני מתחנן, כל מה שאני מבקש הוא ״לאב מי״. בקשתו התקבלה, כמובן!


במסגרת הופעות חיות להקת ״מוזס סי״ גאה להציג מופע חדש, מקורי, מושקע ומרהיב, שמעבר לפן המוזיקלי המקצועי, גם מלמד ומספר על אודות אלביס פרסלי.

המופע ״”Elvis is back מתמקד כרונולוגית בתחנות חשובות בחייו של האליל המוזיקלי ומשלב להיטים כגון: hound dog, jailhouse rock, suspicious minds ועוד להיטים רבים וטובים.

המופע סוחף אותנו למסע נוסטלגי לאורך שנותיו הפעילות של אלביס, בשילוב קטעי וידאו מסרטים עלילתיים ודוקומנטריים שהוא לקח בהם חלק.

המופע מורכב מעשרה נגנים: שילוב של שלישייה ווקאלית, כלי נשיפה וחטיבת כלי קצב, ובמרכז המופע - הזמר והשחקן מוזס סי שנכנס לנעלי הזמש הכחולות בשלל תלבושות ואיפור מקצועי היוצרים אל מול עינינו את דמותו האגדית של המלך.