הרכב ג'אז

המוזיקה שכבשה את ארצות הברית בראשית המאה ה-20 היא מוזיקת הג׳אז. מהפעם הראשונה שנוגנה, איש לא נותר אדיש אליה, אם בזכות כוח האלתור המניע אותה, אם בזכות היותה מושתתת על מקצבי מערב אפריקנים שגורמים לנו להתחבר לנשמה ולנוע בקצב פנימי ומעמיק. המוזיקה מסעירה, מרגשת, מביעה, מלטפת, מעוררת שיכרון חושים, נוטפת כמו טיפת יין המסחררת את הלב הפועם בעקבותיה.

״החיים דומים לג׳אז - הם יותר מעניינים כשאתה מאלתר אותם״

אמר ג׳ורג׳ גרשווין, מלחין אמריקאי דגול, וסיכם במשפט אחד את עוצמת האלתור המעניינת שיוצרת מוזיקת הג׳אז בחיינו.

הרכב הג׳אז של ״מוזס סי" יכול לכלול שלישיית ג׳אז שתעניק לכם אווירה מענגת המושלמת לאירועים קטנים כגדולים מספקטרום האירועים הקיימים. השלישייה יכולה גם להתרחב להרכב ביג בנד המונה עד עשרות נגנים שימחישו לכם מהי במת לאס וגאס אותנטית באירוע הפרטי, החברתי או העסקי שלכם, אם בשעת בין-ערביים רגועה, אם בצהריי שישי, אם בשעת לילה מאוחרת.

אם גם אתם רוצים להפיק ערב מוזיקלי שלם על טהרת הג׳אז או רק קבלת פנים ג׳אזיסטית, נשמח לתפור עבורכם את בגדי המוזיקה המלכותית שתשמחו לעטר בגוף האירוע הייחודי שלכם.

ההרכב יכול להתאים לאירועים הבאים:
- קבלות פנים
- אירועי חברה
- אירועי השקה
- אירועים משפחתיים
- חתונות

מוזיקת ג׳אז היא מוזיקה חופשית, היא מובילה את נגן הג׳אז וזמר הג׳אז להפיק ממעיין יצירתם דרור מוזיקלי ייחודי השומר על מסגרת הרמונית, אך לא פוסח על יכולת הבעה אינדיבידואלית של האמן שכל רצונו הוא לפרוט על מיתרי לבם של מאזיניו. אף שלא כל אוזן מורגלת למוזיקת הג׳אז, ניתן להפיק ממנה אוצרות גרנדיוזיים אם יודעים להפיק מן הסאונד שלה את המיטב וללטפו בחמישים גוונים של צלילים משכרים.

לא בכדי אנשים רבים מתחברים למוזיקת הג׳אז הנחשבת יוקרתית. היא יוצרת אווירה מסתורית המכניסה את כולם לעולם אירופאי-אמריקאי הסוחף לטעימות זרות שנעים ללגום מהן. הרכב הג׳אז של ״מוזס סי״ מורכב ממוזיקאים המומחים לז׳אנר הג׳אז, ולכן שומרים אמונים לסאונד הג׳אזי, אך מתאימים אותו לאווירת האירוע המבוקשת, כך שהעיבודים המוזיקליים של יצירות הג׳אז המוכרות יערבו לכל אוזן מוזיקלית באשר היא.

parallax background

להזמנת להקת מוזס סי לאירוע הבא שלכם וליצירת קשר


לחצו כאן