להקה ברזילאית

מוזיקה ברזילאית נוצרה כשהבוסה-נובה הושרשה היטב והחלה לעורר כמיהה לסגנונות מוזיקליים עירוניים כמו סמבה ושורו המושפעים גם מפופ ומרוק ברזילאי. הז׳אנר המוזיקלי יוצר אווירה אקזוטית ותוססת החודרת ישירות למעמקי הלב. אין צורך להסביר את המוזיקה, אלא להרגיש את זרמיה כשהיא מתנגנת ולהבחין בהיסחפות תנועת הגוף לנוכח נגיעות מנגינותיה שוב ושוב.

הרכב ברזילאי המתמחה במוזיקה זאת חייב לגלות מיומנות טכנית הדורשת שליטה בכלי הנגינה לצד יכולת אלתור רבה. לא משנה אם מדובר באירוע פרטי, חברתי או עסקי, כלי נגינה עיקריים ישתלבו בכלי נגינה נלווים שייצרו תפאורה מושלמת לאווירה השמחה שכל בעל אירוע ישווע לה.

אם חשקה נפשכם באירוע ברזילאי מעורר חושים, להקה ברזילאית חיה ונושמת תפסע אתכם במלודיה ססגונית היישר מברזיל, תעורר בכם חושים, תצית את החשמל באוויר ותגרום לכם להניע את הגוף במקצבי פרי היצירה של שנות ה-60 במאה ה-20 הנוגעים בנימי הנפש העכשוויים.

 
 

להקה ברזילאית לחתונה, להקה ברזילאית לקבלות פנים אקסקלוסיביות או להקה לטינית המשלבת מוזיקה לשמיעה ולריקודים גם יחד - שלושתן מעניקות מענה מושלם הן למי שמחפש להוביל את אורחיו למסיבת ריקודים תוססת, הן למי שמחפש ליצור אווירה מוזיקלית שתוביל את כולם בדמיונם לחופי ברזיל המרהיבים ביופיים.

נגני ההרכב הבריזילאי שלנו - רובם ילידי ברזיל, ובכך ייחודם. הם מכירים את הטעם הברזילאי מקרוב, את ריחו ואת גווניו התרבותיים, שולטים במוזיקה בכל כיווניה ומגישים אותה אותנטית וקסומה לאורחי האירוע שישמחו לגמוע בשקיקה כל שיר, כל צליל, כל תו, כל מנגינה. לא תצטרכו לטוס לברזיל כדי לחוות את המוזיקה מקרוב. היא תגיע לכלל האורחים שיצללו לתוכה מבחירה, יריחו את ריחה ויטעמו את טעמה האקזוטי באירוע המיוחד שתצרו אתנו לכבודם.

parallax background

להזמנת להקת מוזס סי לאירוע הבא שלכם וליצירת קשר


לחצו כאן