קבלת פנים

קבלת פנים לאורחים היא הכניסה הרשמית שלהם לאירוע, בין אם מדובר באירוע פרטי או עסקי, בין אם מדובר באירוע חברתי או רשמי, קבלת הפנים היא הרושם הראשוני שתצרו למענם. כל פריט חשוב: התפאורה הטבעית הכוללת מדשאות, ספסלים המוכנים לשיחת סמול-טוק קצרה בין המוזמנים, פסלי נוי ברקע; התפאורה הטעימה הכוללת בופה עשיר על כל גווניו; התאורה שיוצרת צבע על פני האורחים ועל מתאר גופם, ולצד אלה בחירת המוזיקה שתתנגן ליצירת אווירה מזמינה, אינטימית ומרגשת.

יש בעלי אירועים שיסתפקו במוזיקת רקע שישמיע הדי.ג'יי, אך מביני עניין יודעים כי אין תחליף למוזיקה חיה שתנוגן על ידי הרכב קבלת פנים מקצועי, אלגנטי ומרשים, השולט בז'אנרים מוזיקליים שונים שייקבעו מראש בהתאם לסגנון קהל האורחים, עם אופציה לשינויים במהלך הערב הקסום. ההרכב יכול להתעמק בסגנון מוזיקלי אחד: ג'אז, בלוז, ישראלי, ברזילאי, קאמרי, רוק, פופ ועוד. לחילופין, יכול ההרכב המוזיקלי לשלב בין ז'אנרים שונים ולא להתמקד בז'אנר אחד.

 
 

היופי בהרכב קבלת הפנים הוא ביכולת הווירטואוזית שלו להרגיש את הקהל, לקרוא אותו כרנטגן ולנגן את השירים הנכונים ליצירת אווירה רכה ומלטפת שתאפשר לאורחים האוחזים בכוס היין ומשוחחים עם מוזמנים אחרים, לשמוע את עצמם בלי שיצטרכו לקרוא שפתיים לנוכח מוזיקה מחרישת אוזניים. הווליום המותאם בשלמות לקבלת הפנים, יגרום לאורחים להניע את גופם קלות בלי לוותר על השיחה עם הדודה, עם החברה, עם הסבתא או עם השכנה.

להקת קבלת פנים נועדה להתמזג עם האורחים וליצור עבורם מצע רך לאירוע המרגש שמצפה להם גם בהמשך. ההרכב הוא חלק הארי בכניסה הרשמית לאירוע שלכם. חשיבות ההרכב המוזיקלי רבה לכלל האירועים: חתונה, יום הולדת, בר מצווה, כנס, יום נישואין, השקה ועוד.

תיאום מוזיקלי מקדים בין נגני ההרכב לבין בעלי האירוע יניב פירות רבים ויאפשר לנגנים להלביש את הטון הנכון לניגון קאברים מובילים שיאפשרו לאורחים להפליג עם ההרמוניה ועם המלודיה אל עבר הנוסטלגיה ואל עבר "המנה העיקרית" – המשך הערב המתוכנן: הריקודים, המטעמים, הברכות וקירוב הלבבות.

parallax background

מתכננים את האירוע הבא שלכם? לנו יש הרכב קבלת פנים מושלם בכל סגנון עבורכם!


לחצו כאן